close
تبلیغات در اینترنت
مهدرمان - 2
loading...

مهدرمان

دانلودرمان،زیباترین وجدیدترین رمانهای جذاب ایرانی وخارجی

دانلودرمان معجزه احساس

دانلودرمان معجزه احساس نوشته رضا فیض الهی

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

 

بهتر است خودم را معرفی کنم.نامم احمد است بنده ای سراپا تقصیر که این سرنوشت را در کارنامه ی زندگی ام هرگز به این سبک و سیاق نمیخواستم.یادم هست از زمانی که قادر به درک و شنیدن حرفهای آدمی شدم یک چیز بیشتر از همه مدام روحم را آزار میداد.ماجرای دعوای مفصل پدر و مادرم که تمامی نداشت و احساس وصف آن با خمیر مایه ی جنجال و آشوب که از شدت داد و فریادشان در و پنجره ها میلرزید و صحنه ی واقعا لطیفی بود!

این پر طلایی عشق در هر دلی باشد چشمه ی خداست چه با کمال دل شلیک شود چه از چشمان پر از اشک که دلهای تشنه را سیراب کند و این اتش بازی چشم و دل معجزه می آفریند.

 

ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:330

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 زمان : 12:14 بازدید : 34 نویسنده : زهره

دانلودرمان مروارید

دانلودرمان مروارید نوشته رکسانا حسینی

 

خلاصه:

بخشی از رمان :

خاطراتم را که ورق میزنم سنگینی آوای کلمات و سکوتی را که در اطرافم موج میزند به هق هق گریه هایی میکشاند که هرگز آن روزها را فراموش نخواهم کرد.روزهای تلخی که جوهره و اساس جوانی ام را که همچون یک باغستان سبز و با طراوت بود با جسارت تمام سیلاب ویرانی را بر روی آن جاری کرد و نام زیبای جوانی را از روزگار من محو نمود.هر از چند گاهی زبانم به کفر آلوده میشد و بزرگترین و والاترین قدرت مافوق یعنی خداوند مهربان را بازخواست میکردم.اما وقتی بر روی سجاده ی آبی رنگم مینشستم و دستانم را به دعا بالا میبردم با جاری شدن اشکهایم که از دل پاک و بی غل و غشم نشات میگرفت از بزرگی خداوند و عظمتش شرمسار میشدم و از او طلب مغفرت میکردم

 

ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:489

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 زمان : 12:9 بازدید : 40 نویسنده : زهره

دانلودرمان درد من و تو

دانلودرمان درد من و تو نوشته زهره قوی بال

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

 

اتومبیل آلبالویی طبق معمول هر هفته پس از ساعتی گشت و گذار در خیابان های شلوغ شهر در کوچه مورد نظر توقف کرد.اما نه مثل همیشه و نه در جای همیشگی این بار به طور ناگهانی و در وسط کوچه در حالی که ده جفت چشم غمگین و ناراحت به آن خیره شده بود.این دفعه علاوه بر او راننده هم پیاده شد و به دنبال آن سر و صدای بچه ها بلند شد.سر و صدایی که محتوای آن پرخاش و سرزنش بود.به خاطر توپ فوتبال بی ارزشی که چندان قیمتی نداشت.اما برای آنها تنها وسیله با ارزشی بود که برای بازی داشتند.حالا با شنیدن صدای ترکیدن آن قلبشان جریحه دار شده بود و بیچاره فرد مقصر،زیرا نگاه هیچ یک از دوستانش با او مهربان نبود.آنها گفتند: "این همه زحمت کشیدیم و پول جمع کردیم،دیدی آخرش چه شد.حتی یک هفته هم با آن بازی نکردیم.همه ی تقصیر تو بود،علی."علی با شرمندگی گفت: "ببخشید،بخدا ماشین را ندیدم."

 

ژانر عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:292

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 زمان : 12:3 بازدید : 44 نویسنده : زهره

دانلودرمان جدید چشم ها

دانلودرمان جدید چشم ها نوشته نیلوفر قائمی فر

 

خلاصه:

آلا مدل معروف در طی تصادفی که با سردار پسر طلا ساز معروف شهر دارد تمام زیبایی خود را از دست میدهد، به جبران تقاص زیبایی اش طبق قانون تقاضای ازدواج با سردار را دارد اما ......

بخشی ازرمان:

روی صندلی ننویی نشسته بودم و آروم آروم تکونش میدادم و به ساعت نگاه کردم.ساعت هفته، دور تا دورم پر از طرح هامِ،پر از پارچه، پر از مانکن هایی که لباسای نیمه کاره تنشونه.

به دوربینم نگاه کردم.کنار لپ تاپه،هنوز اوستا نشدم،به خودم نهیب زدم:به همه ثابت می کنم که موفقیت هام تموم نمیشن حتی اگه مثل قبل همین"آلا" نباشم...

دست رو صورتم گذاشتم،روبند روی صورتمه...تموم آینه های خونه پوشیده است.وقتی "سردار"خونه نیست،باز هم اون روبند رو صورتمه...همه جا...به خاطر اون یا دیگران نیست به خاطر خودمه.

یه بار دایی گفت :« رفته بودم برای معاینه پروستات،نمیتونستم اجازه بدم که دکتر معاینه ام کنه، خجالت می‌کشیدم...آخرم پاشدم اومدم»

 

ژانر: عاشقانه، اجتماعی، همخونه ای

 

تعدادصفحات:490

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396 زمان : 21:56 بازدید : 108 نویسنده : زهره

دانلودرمان داغ گناه

دانلودرمان داغ گناه نوشته فریده نجفی (مشیری)

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

در خیابان خلوت باغ به سویی که مرد غول پیکر اشاره می کرد به راه افتادم. از دور عمارتی باشکوه در میان درختان سر به فلک کشیده در نظرم نشست.باد پائیزی آرام وهم آلود در لابه لای شاخ و برگ درختان می پیچید و تنها صدای خش خش برگها سکوت آزاردهنده را در هم می شکست. قدهایم به سختی پیش می رفت دلهره عجیبی داشتم از اینکه یکه و تنها پا به آن مکان گذاشته ام خود را ملامت می کردم.-اگر ساکنین خانه از دادن آگهی نیت سویی داشته باشند اگر خطری در کمین باشد.

 

ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:458

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396 زمان : 21:49 بازدید : 94 نویسنده : زهره

دانلود رمان اشراف زاده

دانلود رمان اشراف زاده نوشته نسرین قدیری(کافی)

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

شاه پری شاد وراضی از خلوتی مسیر ونبودن مزاحم ،در حالی که قلبش به شدت می طپید با قدم های بلند وسریع جلو می رفت وتمنا تقریبا دوان دوان اورا دنبال می کرد..........

نواي دلنشين و گوشنواز والس دانوب آبي اشتراوس، در سراسر تالار طنين انداخته بود. شاه پري مثل هميشه بر جايگاه خود بالاي تالار نشسته بود و شاهد رقص زيباي زوج جواني بود كه به سبكي حركت قوها روي آب، بر روي سنگهاي سفيد و مرمرين تالار مشغول حركت و جست و خيز بودند. لباس بلند و آبي رنگي به تن داشت كه سراسر آن با مرواريد و سنگهاي براق سفيد، تزيين شده بود. گيسوانش را پشت سرش جمع كرده و با سنجاق الماس نشان بزرگي مهار كرده بود. گيسواني كه زماني چشم هر بيننده اي را خيره مي كرد و دهان همه را به تحسين مي گشود. مثل هميشه راست و استوار وسط مبل بزرگ و اشرافيش نشسته بود. او هرگز به تكيه دادن و لميدن عادت نداشت. 


ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:460

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396 زمان : 21:44 بازدید : 50 نویسنده : زهره

دانلودرمان سرمه

دانلودرمان سرمه نوشته ناهيد سليمانخاني (منتظري)

 

خلاصه:

داستان عشق گرم و سوزان دختري به نام سرمه و پسرعمه او، امير ميباشد كه حوادث ساده و گاه پيچيده خانوادگي به همراه پيمانشكني امير، باعث جدايي اين دو ميشود. رازي براي پيمان شكني امير وجود دارد كه مانند بختك بر قلب سرمه سنگيني ميكند...

بخشی از رمان:

با هزار دردسر یک صندلی خالی در پشت ستونِ پهنی در انتهای سالن پیدا کردم و نشستم.از آنجا ورودی مسافران پیدا بود. تابلوی نمایشگر اطاعت پرواز هم در سمت راستم قرار داشت.با آنکه میدانستم کسی به استقبال او نمی آید، عینک دودی پهنی زده بودم تا شناخته نشوم. چشمم به ورودی بود و دلم زیر و رو میشد. هواسرد بود، اما انگار همه بخاری های موجود در سلولهای بدنم به طور ناگهانی از زیر پوستم بیرون زده بود که داشتم شُرشُر عرق میریختم. دلواپسی موهومی به دلم چنگ میزد و حال خودم را نمی فهمیدم. سردر نمی آوردم سرخوشم یا دلتنگ! شاید از تصمیم ناگهانی خود غافلگیر شده بودم که پس از سالها آزار یکهو دلم هوای دیدنش را کرده بود. تا تلفن همراهم زنگ زد در کیفم را باز کردم و دکمه خاموش ار فشار دادم، 

 

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:703

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396 زمان : 21:36 بازدید : 69 نویسنده : زهره

دانلود رمان عشق و هوس

دانلود رمان عشق و هوس نوشته ثریا منصور بیگی

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

سونیا با صدای ارام مادرش از خواب بیدار و بعد از خواندن نماز صبح و خوردن صبحانه به قصد رفتن به کلاس طراحی از خانه خارج شد صدای خش خش برگهایی که سونیا روی انها راه میرفت و نوای دلنشین باران و رعد و برق سکوت کوچه را در هم میشکت کوچه ای عریض و طویل با ساختمانهای بزرگ فضای سبزی که روبروی منزلشان احداث میشد کوچه را دلنشین مینمود سونیا در کوچه به پیش میرفت که ناگهان صدای بوق اتومبیلی از پشت ارمشش را بر هم ریخت به عقب برگشت نگاهش در نگاه راننده ان اتومبیل که لبخند مرموزی بر لب داشت گره خورد پسری با اندام لاغر و قدی بلند با چشمانی ابی و موهایی بور واز اتومبیل پیاده شد سلام کرد و گفت:سلام سونیا بیا سوار شو میرسونمت سونیا با تعجب پرسید:جنابعالی رو بجا نمی ارم.

 

ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:431

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396 زمان : 21:31 بازدید : 59 نویسنده : زهره

دانلود رمان جدید که روزی دل خسته خواهد شد

دانلود رمان جدید که روزی دل خسته خواهد شد نوشته سحربانو۶۹

کاربر انجمن نگاه دانلود

نویسنده رمانهای گلشیفته،پرستش،غم نبودنت

 

خلاصه:

قصه از اون‌جایی شروع میشه که بهمن یه دل نه صددل عاشق میشه

و میره خواستگاری تک دختر پیر و معتمد شهر کوچیک قصه‌ی ما. حاج‌اسدالله هم که مرد مهربون و بی‌ادعایی بوده،قبول می‌کنه و اون دوتا شیرینی‌خورده‌ی هم میشن؛ ولی مشکل از اون‌جا شروع میشه که حاجی نمی‌دونه بهمن یه راز بزرگ رو از اون‌ها مخفی کرده.

 

ژانر:عاشقانه،جنایی

 

تعدادصفحات:549

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : شنبه 12 اسفند 1396 زمان : 23:17 بازدید : 49 نویسنده : زهره

دانلودرمان راه بی بازگشت

دانلودرمان راه بی بازگشت نوشته احسان عظیمی سجادی

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

هر دو لنگه ی در باز بود , اما او آنقدر آشفته و سراسیمه بود که متوجه باز بودن آنها نشد

از محوطه حیاط گذشت. با همان بهت و سرخوردگی از درگاه ورودی ساختمان که درهای آنجا هم گشوده بود گذشت.

خانه سوت و کور بود. به این سکوت هم توجهی نکرد. آمده بود که از حال پدربزرگش خبری بگیرد. چیز تازه ای در خانه بود , اما آن را در نیافت: درهای باز ساختمان نفلی خانه بوی رنگ تازه می داد.

پشت در انتهای راهرو ایستاد. با انگشت سبابه چند باری به در چوبی زد.

_اجازه هست پدربزرگ؟ اجازه دارم در را باز کنم؟!

هیچ صدایی از درون اتاق به گوش نمی آمد. حتی از بخاری هیزمی که گاه هم چوب های تر هم چوب های خشک با سر و صدا در آن می سوخت.

دستگیره ی در را که از بی توجهی نقاش آغشته به رنگ رها شده بود , در دست گرفت.

 

ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:634

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : شنبه 12 اسفند 1396 زمان : 23:13 بازدید : 65 نویسنده : زهره

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1024
 • کل نظرات : 26
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 75
 • آی پی امروز : 70
 • آی پی دیروز : 272
 • بازدید امروز : 232
 • باردید دیروز : 732
 • گوگل امروز : 63
 • گوگل دیروز : 248
 • بازدید هفته : 1,974
 • بازدید ماه : 30,083
 • بازدید سال : 287,844
 • بازدید کلی : 1,826,028