close
تبلیغات در اینترنت
برای آندروید،apk
loading...

مهدرمان

برای آندروید،apk

دانلود رمان جدید فندق

دانلود رمان جدید فندق نوشته مهراجهانگیری کاربرانجمن نویسا

 

خلاصه:

فندق رمانی است از سرگذشت دختری بنام سوزان که پدر و مادرش را در زلزله ویرانگر بم از دست داده است و در ده سالگی توسط عموی بزرگ که خانه و کاشانه در کشور فرانسه دارد به امانت نزد خانواده ای از اقوام دور مادری در مازندان سپرده می شود.

خانواده ای کوچک که تنها یک پسر دارند و به سوزان عشق می ورزند و او را دختر خود می دانند اما چند سال بعد...

"فندق"

داستانی پر از هیجانات عاشقانه در کنار شیطنت های دختر زیبا و بازیگوش داستان و پستی و بلندیهای یک سرگذشت دیگر به همراه غمها و شادیهایش به قلم (مهرا) تقدیم به دوستان عالیقدرم.

دنیایی مملو از عشق و آرامش در کانون گرم خانواده برایتان آرزومندم.

 

ژانر: عاشقانه

تعدادصفحاتک285
ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 زمان : 23:13 بازدید : 125 نویسنده : زهره

دانلود رمان جدید سرنوشت مرا بازی داد

دانلود رمان جدید سرنوشت مرا بازی داد نوشته  The unborn

کاربر انجمن نگاه دانلود

 

خلاصه:

 

مریم و سوگند، مادر و دختری هستند که هر دو بازیچه‌ی دست سرنوشت شده‌اند. سوگند درگیر یک پرونده‌ی قتل می‌شود که سرنوشتش را تغییر می‌دهد. مریم نیز به همین واسطه گمشده‌اش را پیدا می‌کند و…

 

سخنی با خواننده:

دوستان عزیز، شاید با خودتون بگید که این رمان یه موضوع تکراری‌ داره؛ اما این ایده مال خودمه و از جایی کپی نشده؛ اگر هم برحسب اتفاق چنین موضوعی پیدا کردید، بدونید که قصد و غرضی در کار نبوده و نیست.

اما در عین حال بهتون قول میدم که این رمان، متفاوته. شاید در ظاهر فکر کنید تکراریه؛ اما نه!

شما قراره اتفاقات عجیبی رو پشت سر بذارید؛ برای فهمیدن و پی بردن به این حرف، با من همراه باشید.

این رمان، یکی از شاهکارهای زندگیِ منه!

امیدوارم برای شما هم بهترین خاطره‌ها رو بسازه.

 

ژانر:پلیسی، عاشقانه، اجتماعی
 
تعدادصفحات:345
ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 زمان : 23:6 بازدید : 29 نویسنده : زهره

دانلودرمان خاطره ماندگار

دانلودرمان خاطره ماندگارنوشته هانیه پور علیخان

خلاصه:

اطره تک فرزند خانواده بدیع دانشجوی رشته حقوق است.

در دوران تحصیل با حمید آشنا میشه و به رغم اختلاف فرهنگی در خانواده به عقد او در میاد و در این حال اولین خواسته حمید از او، با حجاب شدن، آن هم از نوع چادر است. اما شرط خانواده خاطره فقط این است که اجازه دهند تا دخترشان به تحصیل ادامه دهد.از طرفی حاج زرگر،…………

 

بخشی از رمان:

پوشه،خودکار و دیگر مدارک را داخل کیف چرمی ام گذاشتم و سریع آن را به دستم گرفتم و از دادگاه بیرون آمدم.

هنوز از پله های دادگاه عدالت پایین نیامده بودم که نگاهم در نگاه حاج زرگرگره خورد.نمیتوانستم تصور کنم مردی که روزگاری از او حساب میبردم ،چنینملتمسانه به من نگاه کند.هیچ حس انتقام جویانه ای نسبت به حاج زرگرنداشتم،ولی سنگینی نگاهش آزارم میداد.

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:442

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 زمان : 22:56 بازدید : 69 نویسنده : زهره

دانلود رمان روژیا

دانلودرمان روژیانوشته روح انگیز جاسمی

 

خلاصه:

داستان درباره ی دختری کرد به اسم روژیاس که در کودکی پدرش رو از دست داده و همراه مادر و دو خواهرش در خانه ی پاورخان زندگی میکند.و با کمک پاور خان به دبیرستان میرود و در سال اخر دبیرستان با فردی به نام داور اشنا میشود که….

بخشی از رمان:

روژیا ،افسرده و پریشان حال در واگویی خاطرات سال های گذشته ، چنان در خود فرو رفته بود که انگار هم اکنون در آن دوران قرار دارد. شیرین و پریا به همراه مادرشان -صفیّه- در سکوتی محض. به نقل خاطره های شنیدنی روژیا گوش می دادند آن ها که پس از گذشت سال ها به روژیا برخورده بودند او را بر خلاف گذشته زنی افسرده غمگین و دل مرده می دیدند. در چهره ی زیبای روژیا از آن شور و نشاط و سرزندگی اثری باقی نمانده بود چهره اش تکیده و رنجور و آثار پریشانی در چشمان درشتش موج می زد. شیرین به هر جمله ی روژیا با کنجکاوی خاصی گوش میکرد دلش می خواست جزء جزء حوادث آن سال ها را بشنود.می خواست از سرنوشت قمر, قشنگ,ننه قمر,سیما و دختر هایش و به خصوص می خواست از سرنوشت خود روژیا و این که چه عواملی باعث این وضعیت غیر عادی او شده است اطلاع یابد.

 

ژانر عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:341

 

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 زمان : 22:54 بازدید : 51 نویسنده : زهره

دانلودرمان عشق من خداحافظ

دانلودرمان عشق من خداحافظ نوشته مریم دولت آبادی 

 

خلاصه:

بخشی از رمان :

نیلرفرانی زیبا و پاک، آشنا و مأنوس با واژه ای به نام عشق،در حأل گذار از دوران کودکی بودند که چشم هایشان بر روی دنیا یی زیبا و پاک گشوده شد. سحر دخترک 9 ‏ساله ، با موهای طلائی که همچون خرمنی بر روی هم انباشه شده بود و چشمانی به رنگ آبی که خداوند هستی برهاله ای سپید آن را نقش زده بود، بر روی هم یک فرشته آسمانی را در مُخیله پسرک تداعی می کرد. پدرش شاهرخ در یک نمایشگاه اتومبیل مشغول به کار بود و نیلوفر مادرش زنی مهربان و خانه دار. اما ... 

‏امید دوران راهنمائی را پشت سد می گذاشت. بلند تقامت بود و باریک اندام و با موهائی مشکی. پدر و مادرش قریب به سالی بود که با یکدیگر متارکه کرده بودند و او در دنیا یی از ابها مات رها شده بود آرزو نیز در آن هنگام که مادر را از دست داده شیرخواره بود. 

‏پسرک وجود سحر را اینگونه برای خویش معنا می کرد. 

 

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:284

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 زمان : 22:45 بازدید : 45 نویسنده : زهره

دانلودرمان ‌جنون ساحل

دانلودرمان ‌جنون ساحل نوشته زهره روحانی

 

خلاصه:

بخشی از رمان :

تازه از بیرون آمده بودم. شلوغی خیابان و سردردی که چند روزی ادامه پیدا کرده بود حسابی حالم را گرفته بود. بی حوصله کلیدم را از کیفم در آوردم و به در انداختم وارد شدم. حیاط بزرگ و پر از دار و درختی که هر روز من را با زیباییش سرگرم می کرد. امروز دیگر برایم جلوه نداشت. خسته به خانه وارد شدم.مثل همیشه مامان مشغول دوخت و دوز بود. به اتاقش سرک کشیدم و گفتم:"سلام"

سرش را بلند کرد. از پشت شیشه ی عنیکش نکاهی کرد و گفت: "علیک سلام، چقدر دیر کردی؟! داشتم نگران می شدم." 

 

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:363

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 زمان : 22:40 بازدید : 60 نویسنده : زهره

رمان تب خزان

رمان تب خزان نوشته پروین دروگر

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

 

بهار تازه قدمهای شکوفایش را بر شهر نهاده بود. زندگی جان تازه ای را برای مردم به ارمغان آورده بود. البرز با تمامی عظمتش ماند عروسی، هنوز لباس سپید زمستانی را بر تن داشت و به طرز شگرفی خودنمایی می کرد و جویبارهای روانی را در سینه ستبر خود جاری کرده بود. تابش زرین فام خورشید که از شرق تابیدن گرفته بود، شیپور زندگی می نواخت و با تشعشع انوار خود بر قله کوه، عروس سفید پوش را به بزم عاشقانه ای دیگر دعوت می کرد. در دامنه این کوه فراگستر شهری بزرگ و زیبا همانند نگینی می درخشید. با فرارسیدن بامدادی دیگر زندگی جریان یافته بود. باصدای زنگ ساعت شماطه دار، کامیاب از خواب پرید. زیر چشمی نگاهی از پنجره به بیرون انداخت صبح شده بود، اما او هنوز احساس رخوت و سستی می کرد تا پاسی از شب گذشته مشغول تمام کردن یکی از آثار نقاشی اش بود.

 

ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:440

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 زمان : 22:35 بازدید : 55 نویسنده : زهره

دانلودرمان جدید تندباد

دانلودرمان جدید تندباد نوشته بهاره شریفی

نویسنده رمانهای * تپش معکوس: نشر شقایق * بگذار عاشقانه بگویم )دوجلدی

خلاصه:

بخشی از رمان:

 مردم هر روز می میرن. امروز صبح آقای کمالی مرد. شاید تا من برگردم دفنش کرده باشن.صبح که ازخونه زدم بیرون فهمیدم. دیشب تا صبح کابوس دیدم. لعنتی. از این عطر تلخ بدم میاد. بدم میاد. بدم میاد.

پ.ن: باید دیگه از روی این نیمکت بلند شم. در ورودی درست اون ور خیابونه. شیش تا اتوبوس تا حالارد شده.اولین روزیه که دارم می رم دانشگاه. کلاسم احتمالا دیر بشه و من دارم از اضطراب می میرم.

شلوغی راهرو ها و دانشجوهای ترم اولی با برگه های انتخاب واحد به دست صحنه تکراری اوایل هر ترم بود. نسیم و ستاره از همان لحظه انتخاب واحد با هم آشنا شده بودند و بر طبق اصل نانوشتنی دانشجوهای ترم اول همیشه دوست دارند با یک نفر دیگر این طرف و ان طرف بروند تا تعداد گم شدن ها به حد اقل برسد. نسیم نگاهی به بلوک مقابلش کرد.

 

ژانر عاشقانه

 

تعدادصفحات:188

 

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 زمان : 12:21 بازدید : 66 نویسنده : زهره

دانلودرمان معجزه احساس

دانلودرمان معجزه احساس نوشته رضا فیض الهی

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

 

بهتر است خودم را معرفی کنم.نامم احمد است بنده ای سراپا تقصیر که این سرنوشت را در کارنامه ی زندگی ام هرگز به این سبک و سیاق نمیخواستم.یادم هست از زمانی که قادر به درک و شنیدن حرفهای آدمی شدم یک چیز بیشتر از همه مدام روحم را آزار میداد.ماجرای دعوای مفصل پدر و مادرم که تمامی نداشت و احساس وصف آن با خمیر مایه ی جنجال و آشوب که از شدت داد و فریادشان در و پنجره ها میلرزید و صحنه ی واقعا لطیفی بود!

این پر طلایی عشق در هر دلی باشد چشمه ی خداست چه با کمال دل شلیک شود چه از چشمان پر از اشک که دلهای تشنه را سیراب کند و این اتش بازی چشم و دل معجزه می آفریند.

 

ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:330

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 زمان : 12:14 بازدید : 34 نویسنده : زهره

دانلودرمان مروارید

دانلودرمان مروارید نوشته رکسانا حسینی

 

خلاصه:

بخشی از رمان :

خاطراتم را که ورق میزنم سنگینی آوای کلمات و سکوتی را که در اطرافم موج میزند به هق هق گریه هایی میکشاند که هرگز آن روزها را فراموش نخواهم کرد.روزهای تلخی که جوهره و اساس جوانی ام را که همچون یک باغستان سبز و با طراوت بود با جسارت تمام سیلاب ویرانی را بر روی آن جاری کرد و نام زیبای جوانی را از روزگار من محو نمود.هر از چند گاهی زبانم به کفر آلوده میشد و بزرگترین و والاترین قدرت مافوق یعنی خداوند مهربان را بازخواست میکردم.اما وقتی بر روی سجاده ی آبی رنگم مینشستم و دستانم را به دعا بالا میبردم با جاری شدن اشکهایم که از دل پاک و بی غل و غشم نشات میگرفت از بزرگی خداوند و عظمتش شرمسار میشدم و از او طلب مغفرت میکردم

 

ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:489

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 زمان : 12:9 بازدید : 40 نویسنده : زهره

دانلودرمان درد من و تو

دانلودرمان درد من و تو نوشته زهره قوی بال

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

 

اتومبیل آلبالویی طبق معمول هر هفته پس از ساعتی گشت و گذار در خیابان های شلوغ شهر در کوچه مورد نظر توقف کرد.اما نه مثل همیشه و نه در جای همیشگی این بار به طور ناگهانی و در وسط کوچه در حالی که ده جفت چشم غمگین و ناراحت به آن خیره شده بود.این دفعه علاوه بر او راننده هم پیاده شد و به دنبال آن سر و صدای بچه ها بلند شد.سر و صدایی که محتوای آن پرخاش و سرزنش بود.به خاطر توپ فوتبال بی ارزشی که چندان قیمتی نداشت.اما برای آنها تنها وسیله با ارزشی بود که برای بازی داشتند.حالا با شنیدن صدای ترکیدن آن قلبشان جریحه دار شده بود و بیچاره فرد مقصر،زیرا نگاه هیچ یک از دوستانش با او مهربان نبود.آنها گفتند: "این همه زحمت کشیدیم و پول جمع کردیم،دیدی آخرش چه شد.حتی یک هفته هم با آن بازی نکردیم.همه ی تقصیر تو بود،علی."علی با شرمندگی گفت: "ببخشید،بخدا ماشین را ندیدم."

 

ژانر عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:292

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 زمان : 12:3 بازدید : 44 نویسنده : زهره

دانلودرمان جدید چشم ها

دانلودرمان جدید چشم ها نوشته نیلوفر قائمی فر

 

خلاصه:

آلا مدل معروف در طی تصادفی که با سردار پسر طلا ساز معروف شهر دارد تمام زیبایی خود را از دست میدهد، به جبران تقاص زیبایی اش طبق قانون تقاضای ازدواج با سردار را دارد اما ......

بخشی ازرمان:

روی صندلی ننویی نشسته بودم و آروم آروم تکونش میدادم و به ساعت نگاه کردم.ساعت هفته، دور تا دورم پر از طرح هامِ،پر از پارچه، پر از مانکن هایی که لباسای نیمه کاره تنشونه.

به دوربینم نگاه کردم.کنار لپ تاپه،هنوز اوستا نشدم،به خودم نهیب زدم:به همه ثابت می کنم که موفقیت هام تموم نمیشن حتی اگه مثل قبل همین"آلا" نباشم...

دست رو صورتم گذاشتم،روبند روی صورتمه...تموم آینه های خونه پوشیده است.وقتی "سردار"خونه نیست،باز هم اون روبند رو صورتمه...همه جا...به خاطر اون یا دیگران نیست به خاطر خودمه.

یه بار دایی گفت :« رفته بودم برای معاینه پروستات،نمیتونستم اجازه بدم که دکتر معاینه ام کنه، خجالت می‌کشیدم...آخرم پاشدم اومدم»

 

ژانر: عاشقانه، اجتماعی، همخونه ای

 

تعدادصفحات:490

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396 زمان : 21:56 بازدید : 108 نویسنده : زهره

دانلودرمان داغ گناه

دانلودرمان داغ گناه نوشته فریده نجفی (مشیری)

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

در خیابان خلوت باغ به سویی که مرد غول پیکر اشاره می کرد به راه افتادم. از دور عمارتی باشکوه در میان درختان سر به فلک کشیده در نظرم نشست.باد پائیزی آرام وهم آلود در لابه لای شاخ و برگ درختان می پیچید و تنها صدای خش خش برگها سکوت آزاردهنده را در هم می شکست. قدهایم به سختی پیش می رفت دلهره عجیبی داشتم از اینکه یکه و تنها پا به آن مکان گذاشته ام خود را ملامت می کردم.-اگر ساکنین خانه از دادن آگهی نیت سویی داشته باشند اگر خطری در کمین باشد.

 

ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:458

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396 زمان : 21:49 بازدید : 94 نویسنده : زهره

دانلود رمان اشراف زاده

دانلود رمان اشراف زاده نوشته نسرین قدیری(کافی)

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

شاه پری شاد وراضی از خلوتی مسیر ونبودن مزاحم ،در حالی که قلبش به شدت می طپید با قدم های بلند وسریع جلو می رفت وتمنا تقریبا دوان دوان اورا دنبال می کرد..........

نواي دلنشين و گوشنواز والس دانوب آبي اشتراوس، در سراسر تالار طنين انداخته بود. شاه پري مثل هميشه بر جايگاه خود بالاي تالار نشسته بود و شاهد رقص زيباي زوج جواني بود كه به سبكي حركت قوها روي آب، بر روي سنگهاي سفيد و مرمرين تالار مشغول حركت و جست و خيز بودند. لباس بلند و آبي رنگي به تن داشت كه سراسر آن با مرواريد و سنگهاي براق سفيد، تزيين شده بود. گيسوانش را پشت سرش جمع كرده و با سنجاق الماس نشان بزرگي مهار كرده بود. گيسواني كه زماني چشم هر بيننده اي را خيره مي كرد و دهان همه را به تحسين مي گشود. مثل هميشه راست و استوار وسط مبل بزرگ و اشرافيش نشسته بود. او هرگز به تكيه دادن و لميدن عادت نداشت. 


ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:460

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396 زمان : 21:44 بازدید : 50 نویسنده : زهره

دانلودرمان سرمه

دانلودرمان سرمه نوشته ناهيد سليمانخاني (منتظري)

 

خلاصه:

داستان عشق گرم و سوزان دختري به نام سرمه و پسرعمه او، امير ميباشد كه حوادث ساده و گاه پيچيده خانوادگي به همراه پيمانشكني امير، باعث جدايي اين دو ميشود. رازي براي پيمان شكني امير وجود دارد كه مانند بختك بر قلب سرمه سنگيني ميكند...

بخشی از رمان:

با هزار دردسر یک صندلی خالی در پشت ستونِ پهنی در انتهای سالن پیدا کردم و نشستم.از آنجا ورودی مسافران پیدا بود. تابلوی نمایشگر اطاعت پرواز هم در سمت راستم قرار داشت.با آنکه میدانستم کسی به استقبال او نمی آید، عینک دودی پهنی زده بودم تا شناخته نشوم. چشمم به ورودی بود و دلم زیر و رو میشد. هواسرد بود، اما انگار همه بخاری های موجود در سلولهای بدنم به طور ناگهانی از زیر پوستم بیرون زده بود که داشتم شُرشُر عرق میریختم. دلواپسی موهومی به دلم چنگ میزد و حال خودم را نمی فهمیدم. سردر نمی آوردم سرخوشم یا دلتنگ! شاید از تصمیم ناگهانی خود غافلگیر شده بودم که پس از سالها آزار یکهو دلم هوای دیدنش را کرده بود. تا تلفن همراهم زنگ زد در کیفم را باز کردم و دکمه خاموش ار فشار دادم، 

 

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:703

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396 زمان : 21:36 بازدید : 69 نویسنده : زهره

دانلود رمان عشق و هوس

دانلود رمان عشق و هوس نوشته ثریا منصور بیگی

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

سونیا با صدای ارام مادرش از خواب بیدار و بعد از خواندن نماز صبح و خوردن صبحانه به قصد رفتن به کلاس طراحی از خانه خارج شد صدای خش خش برگهایی که سونیا روی انها راه میرفت و نوای دلنشین باران و رعد و برق سکوت کوچه را در هم میشکت کوچه ای عریض و طویل با ساختمانهای بزرگ فضای سبزی که روبروی منزلشان احداث میشد کوچه را دلنشین مینمود سونیا در کوچه به پیش میرفت که ناگهان صدای بوق اتومبیلی از پشت ارمشش را بر هم ریخت به عقب برگشت نگاهش در نگاه راننده ان اتومبیل که لبخند مرموزی بر لب داشت گره خورد پسری با اندام لاغر و قدی بلند با چشمانی ابی و موهایی بور واز اتومبیل پیاده شد سلام کرد و گفت:سلام سونیا بیا سوار شو میرسونمت سونیا با تعجب پرسید:جنابعالی رو بجا نمی ارم.

 

ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:431

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396 زمان : 21:31 بازدید : 59 نویسنده : زهره

دانلود رمان جدید که روزی دل خسته خواهد شد

دانلود رمان جدید که روزی دل خسته خواهد شد نوشته سحربانو۶۹

کاربر انجمن نگاه دانلود

نویسنده رمانهای گلشیفته،پرستش،غم نبودنت

 

خلاصه:

قصه از اون‌جایی شروع میشه که بهمن یه دل نه صددل عاشق میشه

و میره خواستگاری تک دختر پیر و معتمد شهر کوچیک قصه‌ی ما. حاج‌اسدالله هم که مرد مهربون و بی‌ادعایی بوده،قبول می‌کنه و اون دوتا شیرینی‌خورده‌ی هم میشن؛ ولی مشکل از اون‌جا شروع میشه که حاجی نمی‌دونه بهمن یه راز بزرگ رو از اون‌ها مخفی کرده.

 

ژانر:عاشقانه،جنایی

 

تعدادصفحات:549

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : شنبه 12 اسفند 1396 زمان : 23:17 بازدید : 49 نویسنده : زهره

دانلودرمان راه بی بازگشت

دانلودرمان راه بی بازگشت نوشته احسان عظیمی سجادی

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

هر دو لنگه ی در باز بود , اما او آنقدر آشفته و سراسیمه بود که متوجه باز بودن آنها نشد

از محوطه حیاط گذشت. با همان بهت و سرخوردگی از درگاه ورودی ساختمان که درهای آنجا هم گشوده بود گذشت.

خانه سوت و کور بود. به این سکوت هم توجهی نکرد. آمده بود که از حال پدربزرگش خبری بگیرد. چیز تازه ای در خانه بود , اما آن را در نیافت: درهای باز ساختمان نفلی خانه بوی رنگ تازه می داد.

پشت در انتهای راهرو ایستاد. با انگشت سبابه چند باری به در چوبی زد.

_اجازه هست پدربزرگ؟ اجازه دارم در را باز کنم؟!

هیچ صدایی از درون اتاق به گوش نمی آمد. حتی از بخاری هیزمی که گاه هم چوب های تر هم چوب های خشک با سر و صدا در آن می سوخت.

دستگیره ی در را که از بی توجهی نقاش آغشته به رنگ رها شده بود , در دست گرفت.

 

ژانر:عاشقانه،اجتماعی

 

تعدادصفحات:634

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : شنبه 12 اسفند 1396 زمان : 23:13 بازدید : 65 نویسنده : زهره

دانلودرمان بامداد سرنوشت

دانلودرمان بامداد سرنوشت نوشته نسرین بنایی

 

خلاصه:

 

داستان درباره ی دختری به اسم کتی هستش که به همراه پدر و مادرش در آلمان زندگی میکند. پدر و مادری که سالها پیش به دلیل ازدواج خودسرانه از خانواده طرد شده اند و در خارج زندگی میکنند. روزی خبردار میشوند عزیز – مادر بزرگ پدری کتی- در بستر بیماری است. پدر کتی به سرعت مقدمات سفرشان به ایران را فراهم میکند. سفری که سرآغاز زندگی جدیدی برای خانواده است. آبستن عشق ، تنفر ، زندگی و مرگ…

 

بخشی از رمان:

پدربزرگم سرشناس بود.در بازار يك حاج صادق ميگفتند صد تا از دهانشان بيرون ميريخت روي اسمش قسم ميخوردند وهمه دست بوسش بودند.پولش از پارو بالا مي رفت .بي حد داشت و بي حساب خرج ميكرد.به گفته ي پدرم هر مراسم مذهبي كه در سال بود در خانه ي حاج صادق باز بود و خانه از جمعيت پر ميشد.غذاي مفصلي پخت ميكرد و لقب غلام ابا عبدا...را گرفته بود.گاهي وقتها هم فقط خرج ميداد و جمعيت دو پشته قابلمه به دست جلوي در باغ جمع ميشدند.پدرم ميگفت ظرفها را برادرم مسعود ميگرفت و بمن ميداد و من بايد به آشپز ميسپردم. او هم پر از برنج ميكرد و به يك ملاقه فسنجان را با روغن حيواني روي آن ميريخت آخر آقاجون فسنجان را شاه خورشت ها ميدانست و خلاصه در آخر من يك نصفه نان سنگك رويش ميگذاشتم و باز به مسعود ميدادم.حسابي شلوغ ميشد.دعوا ميكردند.


ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:502

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : شنبه 12 اسفند 1396 زمان : 23:0 بازدید : 70 نویسنده : زهره

دانلودرمان جدیدمن تکرار نمی شوم

دانلودرمان جدیدمن تکرار نمی شوم نوشته M_alizadehbirjandi

کاربر انجمن نگاه دانلود

 

خلاصه:

سرنوشت همان جمع و تفریق خاطرات است، همان لحظه‌هایی که دلمان می‌خواهد کمش کنیم و یا شاید هم ضرب که زیاد شود و ماندگار بماند.

این هم یک سرنوشت است. درست از جایی که خاطره فکر می‌کند در اوج خوشبختی‌ست و حقیقت زندگی به رویش لبخند زده، تلخی‌ها شروع به رشد می‌کنند و ریشه‌اش همه‌‌ی زندگی‌اش را در هم می‌تند؛ اما صبر، عشق می‌رویاند و لبخند.

 

ژانر:عاشقانه، تراژدی

 

تعدادصفحات:512

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 07 اسفند 1396 زمان : 0:0 بازدید : 47 نویسنده : زهره

دانلودرمان جدیدمن به عشق و جزا محکومم

دانلودرمان جدیدمن به عشق و جزا محکومم نوشته دختران من

کاربر انجمن نگاه دانلود

 

خلاصه:

یلدا تو دوران دبیرستان تو اوج شادابی و طراوت عاشق یه مرده سیاه‌پوش میشه، دختری که حالا دیپلم گرفته و منتظر خواستگار زودتر از موعدشه، دم در ایستاده که متوجه‌ی مرد سیاه‌پوش وسط پذیرایی خونه‌شون میشه و…

شروع هر زندگی شروع یه رمان تازه‌ست.

یلدای ما با تمام خامی‌ها و بی‌تجربگی وارد زندگی میشه. عاشق، خسته، دل‌بسته.

بیاید ببینیم یه زن چطور توی سال‌ها پخته و باتجربه میشه.

 

ژانر :عاشقانه

 

تعدادصفحات:412

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : یکشنبه 06 اسفند 1396 زمان : 23:54 بازدید : 53 نویسنده : زهره

دانلودرمان معجزه عشق

دانلودرمان معجزه عشق نوشته هستی فضائلی فر

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

از وقتی چشم باز کردم و خودم را شناختم، سایه سنگین تجمّل همراه با زندگی ام بود. سختی ها برایم معنایی نداشت. هیچ وقت نتوانسته بودم زندگی بدون ماشین، موبایل، خانه ی چهارصد متری و تابستان بدون مسافرت را درک کنم. آنقدر در خوشی و آسایش به سر برده بودم که همچون بید لرزانی، توانایی مقاومت در برابر نسیمی را نداشتم، اما زندگی همیشه بر وفق مراد نیست. خیلی چیزها در دنیا با پول قابل مقایسه نیستند... عشق یکی از آنهاست.

داستان زندگی من داستان پر فراز و نشیبی است که بر خلاف همه از نشیب آغاز شد و بعد بر فراز قد علم کرد.

من «هستی صادقی» در یک خانواده ی کاملاً مرفه به دنیا آمدم.

 

ژانر عاشقانه

 

تعدادصفحات:333

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : یکشنبه 06 اسفند 1396 زمان : 23:48 بازدید : 82 نویسنده : زهره

دانلودرمان جدیدآقای بادیگارد

دانلودرمان جدیدآقای بادیگارد نوشتن یهدا رضایی(یگانه)

کاربرانجمن کافه تک رمان

 

خلاصه:

دختری زخم خورده که بعد از تجربه ی اولین شکست عشقیش وتحمل سختی هایی که به دنبال داره اینبار پا به یک عشق نهی شده می ذاره..

عشقی ممنوعه که باعث تحمل سختی های بسیاری میشه،سختی هایی که شاید از یک عشق یک طرفه نشات بگیره..

مقدمه:

سالها‌،ماهها وروزهاست از نبودنت می گذرد..این روزها کمترخاطراتت به ذهن خسته ام هجوم می آورند بااینکه نامردی های مردانه ات نقش بسته به روی روح وقلب زنگار بسته ام اما فراموشت کرده ام.

من مردی را دارم که وقتی نامم را صدا می زند کیلو کیلو قند در دلم آب می کنند.

من مردی را دارم که نگاه که به چشمانم می دوزد غرق می شوم در خوشبختی بی حد وحصر اهدایی اش.

من مردی را دارم که مردانگی را در حقم تمام کرده وتمام نامردی های تورا از روح وقلبم شسته.

من این روزها به اندازه ی تمام عمرم خوشحالم.

اسمم داره یادم می ره چون تو صدام نمی کنی

حالا که عاشقت شدم تو اعتنا نمی کنی

دلتنگ تر می شم ولی نشنیده می گیری منو

هنوز همه حال تورو ازمن فقط می پرسنو

با این که با من نیستی دیوونه می شم از غمت

اصلا نمی خوام بشنوم که اشتباه گرفتمت

داشتن تو کوتاه بود اما همونم کم نبود

گذشته بودم ازهمه هیچکس به غیرتو نبود

حقیقت ومیدونی وازم دفاع نمی کنی

کنار تومی میرم وتو اعتنا نمی کنی 

مردم تورو از چشم من امشب تماشا می کنن

فردا غریبه ها منو پیش تو پیدا می کنن

کاش اتفاقی رد بشی از کوچه های دلخوری 

به روم نیارم که چقدر می خوام که از پیشم نری

هربار با شنیدن صدای تو آروم شدم

حتی واسه ی رفتنت پیش همه محکوم شدم

 

ژانر عاشقانه

 

تعدادصفحات:575

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 02 اسفند 1396 زمان : 23:12 بازدید : 152 نویسنده : زهره

دانلودرمان اسیر تقدیر عشق

دانلودرمان اسیر تقدیر عشق نوشته نادیا کلانی 

 

خلاصه:

“آرش” و “غزاله” از کودکی در روستایی در شمال با هم بزرگ شدهاند و به یکدیگر علاقهمند هستند. طی اتفاقاتی آن دو با یکدیگر ازدواج میکنند و برای ادامهی تحصیل به تهران میآیند. آرش در دانشگاه با دختری به نام “سوسن” آشنا میشود و با وجود همسر و فرزند در دام او گرفتار میشود و به

بخشی از رمان:

بهشهر،جاده ی«التپه»

باوجود آن که تابستان تازه آغاز شده بود،اما به نظر می رسید که چلۀ تابستان است،آن هم تابستانی نمناک و شرجی.هوا آنقدر شرجی بود که نفس کشیدن را مشکل می ساخت.آرش با بدنی خیس از عرق،وزن بدنش را به چوب دستی چوپانیش منتقل کرده بود و با چهره ای درهم کشیده به آسمان ابری و گرفته نگاه می کرد.رطوبت گرم و سنگین،با احساس بیهودگی تو کاملا هماهنگی داشت.

دو ساعتی مانده به ظهر نسیمی شروع به وزیدن نمود.از نوازش باد ملایم بر گونه اش لذت می برد،هرچند نسیم خنکای زیادی نداشت اما جای امیدواری بود.رفته رفته آسمان تیره تر می شد.ابرهایی از طرف مغرب،تیره و دودی رنگ،فصای آسمان را دربر می گرفتند وهمراه با آن برقی در آسمان ظاهر می شد و سپس غرشی در فضا می پیچید،صدای کوبش آن بالای سر جنگل به طور منظم و شاداب می ترکید.

 

ژانر عاشقانه

 

تعدادصفحات:406

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 02 اسفند 1396 زمان : 23:5 بازدید : 62 نویسنده : زهره

دانلودرمان عشق آمدنی بود

دانلودرمان عشق آمدنی بودنوشته فاطمه زاهدی

 

خلاصه:

داستان درباره ی دختر و پسری است که عاشق هم میشوند و قرار ازدواج با هم رو میذارند اما این وسط پدر دختر با این کار بسیار مخالف است.دختر به همراه برادرش به مقابله با پدر می پردازد و پدر هم خانه رو ترک میکنه و با همسر صیغه ایش زندگی میکنه .در این گیر و دار تمام اموال خودش رو میفروشه و به همراه همسرش به انگلیس میره ولی….

بخشی ازرمان:

صداي ملايم و نامحسوس برخورد قطره هاي باران كه با سرانگشت لطيف خود شيشۀ پنجره اتاق سارا را نوازش مي داد . باعث شد او به آرامي چشم بگشايد .سارا لحظاتي چند گيج و منگ بود ؛ اصلاً نمي دانست كجاست و در چه زمان از روز و شب به سر مي برد .

ديري نپاييد كه چشمان سارا به عقربه هاي ساعت روميزي افتاد . چشمان او فرمان را به مغزش برد و بي درنگ ساعت هفت صبح است . هفت صبح هيجدهمين روز از پاييز . اين بار چشمش به پنجره افتاد . از لاي پردۀ نيمه بسته آسمان ابري را ديد و سپس قطره هاي باران را ؛ نخستين باران پاييزي آن سال . موجي از شادي سراپايش را فرا گرفت . او كه عاشق بي قرار فصل پاييز بود و آن را زيباترين فصل سال ، حتي زيباتر از بهار ، مي پنداشت . 

 

ژانرعاشقانه

 

تعدادصفحات:387

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 02 اسفند 1396 زمان : 22:58 بازدید : 66 نویسنده : زهره

دانلود رمان قلب های آسمانی

دانلودرمان قلب های آسمانی نوشته محبت دار آفرین

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

زمستان امسال زود از راه رسیده بود، پولک های سفیدو سبک برف چه زیبا زمین را حریرگونه پوشش میدادند. هیچ روشنایی، حتی کورسوی هیچ ستاره ای دراین شب سرد نورش را به زمین هدیه نداده بود، تنها نور ضعیفی که از چراغ تیر خیابان می تابید حیاط خانه رادر گستره ی قلمروی خود قرار داده بود. دست های درختان سیب و آلبالو همانند مادرشان زمین، آغوش باز کرده بودند تا برفها را با مهربانی دربر گیرند. ماهی های قرمز از شدت سرما به اعماق حوض یخ زده پناه برده بودند.

 

ژانر عاشقانه

 

تعدادصفحات:380

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 02 اسفند 1396 زمان : 22:54 بازدید : 48 نویسنده : زهره

دانلودرمان اولین روز جوانی

دانلودرمان اولین روز جوانی نوشته نوشین توفیقی

 

خلاصه:

این داستان، ماجرای دختری است که از مادربزرگ پدرش تنفر بسیار دارد و همین امر سبب میشود خانواده را ترک کند. اما ……….

بخشی از رمان:

خون بینی اش بند نمی آمد...صورتش پر از خراشهایی شده بود که در جنگ تن به تن چندین دقیقه پیش با مادرش ایجاد شده بودند...و حالا بی بی داشت با پارچه هایی که مرطوب بودند تمیزشان میکرد...گاهی هم صدایش را میشنید که با عباراتی مثل الهی بمیرم...وای ننه نه نه رولمی برایش دلسوزی میکرد...از این کلمه متنفر بود...هر وقت دیگری هم که بی بی آنرا بکار برده بود به او اخم کرد و بعد اگر هم توانسته بود یواشکی یک هیش و یا دهاتی را هم در ملامتش بکار برده بود..چی میشد کرد او را باید مثل دستی که شکسته و وبال گردن شده بود تحمل کرد... اما ... به او چه که تحمل کند 

 

ژانر عاشقانه

 

تعدادصفحات:486

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 02 اسفند 1396 زمان : 22:12 بازدید : 57 نویسنده : زهره

دانلود رمان جدید همنشین صخره ها

دانلود رمان  جدید همنشین صخره ها مهلا توانا(رویای من )

کاربر انجمن نگاه دانلود

 

خلاصه:

زندگی ممکن است تلخ باشد، تلخ‌تر از زهر! فقط کافیست یک معجزه رخ دهد‌‌،

همان معجزه برای شیرین‌ شدن کافی است. قصه‌ی ما هم ممکن است تلخ باشد، برخلاف روتین این روز‌ها؛

اما حادثه‌ها همیشه تلخ نیستند، حادثه می‌تواند یک معجزه باشد. 

آرام، دختر قصه قدرت تکلمش را از دست داده و بنا به دلایلی با خانواده‌ی عمویش زندگی می‌کند؛ اما مجبور می‌شود آن‌جا را هم ترک کند. غافل از این‌که چه خطر‌هایی او را تهدید می‌کند، تصمیم به فرار می‌گیرد و… 

همنشین می‌شوم با صخره‌ها، با انسان‌هایی از جنس سنگ، سخت و محکم.

و چه بیهوده است تلاش‌های دریا که خود را به صخره‌ها می‌کوبد برای نرم‌کردنشان.

مقدمه:

همنشین می‌شوم با صخره‌ها، با قلب‌هایی از جنس سنگ، سخت و محکم؛ خالی از احساس مثل صخره‌های

قطبی که همیشه یخ زده‌اند. هم‌چون کوه‌هایی که هیچ‌گاه نمی‌ریزند و در میان قلب‌هایی از جنس صخره، سخت

و محکم، دختریاست ازجنس دریا، پاک و زلال. دست تقدیرش رقم خورده که میان صخره‌ها اسیر باشد تا بر صورتش

سیلی بزنند. نامهربانی‌های صخره، از لطافت دریا چیزی کم نمی‌کند و او همیشه با قلب بزرگ و دریایی‌اش به زندگی

ادامه می‌دهد. 

 

ژانر:عاشقانه.اجتماعی.درام

 

تعدادصفحات:294

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 27 بهمن 1396 زمان : 23:16 بازدید : 68 نویسنده : زهره

دانلودرمان شیدایی

دانلودرمان شیدایی نوشته فهیمه رحیمی

 

خلاصه:

داستان زندگی دختر جوانی به نام تارا است که بسیار نجیب و معصوم بوده و عاشق شخصی به نام حکمت میشه. ولی بازی تقدیر باعث میشه که او در لج و لجبازی با حکمت با فرد ثروتمندی به نام عماد آهنچی ازدواج کنه. عماد قبلاً ازدواج کرده بوده و به تارا میگه که چون بچه دار نمیشده همسرش ازش جدا شده. تارا بعدها متوجه میشه که عماد بهش دروغ گفته بوده و حتی ۲ تا فرزند زیبا هم از همسر خارجیش داره ولی فقط برای اینکه بتونه سهم الارث پدری را به نام خودش بکنه و به چنگ بیاره به ایران میاد و با تارا ازدواج میکنه!!! خلاصه که تارا از عماد جدا میشه و ضربه خیلی سختی میخوره و...

 

ژانر عاشقانه

 

تعدادصفحات:569

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 27 بهمن 1396 زمان : 23:8 بازدید : 56 نویسنده : زهره

دانلودرمان وسوسه شیطان

دانلودرمان وسوسه شیطان نوشته مریم معجونی

 

خلاصه:

داستان درباره ی دختری به اسم مانی هستش که قلب وی با صداقت و پاکدامنی عجین شده است. او دختری محکم و استوار است که در مقابل تندبادهای زمان درهم نمی شکند بلکه حوادث روزگار او را مصمم تر از قبل به مبارزه با ناملایمات دعوت می کند. اما دست سرنوشت او را ناخوداگاه در سیری می کشاند که باید بزرگ ترین تصمیم زندگی اش را بگیرد تصمیمی که زندگی اش را دگرگون خواهد ساخت. اما در این میان گرفتار طوفانی ویرانگر می شود که…….

 

زانر عاشقانه

 

تعدادصفحات:427

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 27 بهمن 1396 زمان : 23:2 بازدید : 102 نویسنده : زهره

دانلودرمان دیدارتلخ

دانلودرمان دیدارتلخ نوشته مهسا طایع

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

امواج ملایم و دلپذیر آ ب سیـ ـنه زلال دریاچه رابه نرمی نـ ـوازشکرانه ای می لازاند، ونسیم عاشقانه ترین زمزمه هایش را در گوش برگ های تازه رسته درختان جنگل تکرار می کند وخورشید این سلطان آ سمان که تنش از گرمی عشق می درخشد، پیکر سوزنده اش را در آغـ ـوش وسوسه انگیز دریاچه رها می سازد .

‏و تازه از سفر برگشته که بازخانه اش رادر آ شوب صحبت های کسل کننده و تکراری می بیند، دلش از این همه تیرگی که بین فرزندانش سیاهی افکنده به تنگ آمده است. هر باری که به سفر می رود آ رزو می کند، کاش با لبخند دلنشین پسرانش مواجه گردد وغم سال های از دست رفته را ازسربار کند. اما در خانه ‏او سال هاست که عشق ودوستی در غباری از کینه ونفرت رنگ باخته است.

‏از همان هنگام که پدر برای او عروسی بر گزید وبه حرف های جوان پر شورش اعتنا یی فکرد، قلبش شکست و غنچه آمالش پژمرد.

 

ژانر:ازدواج اجباری،عاشقانه

 

تعدادصفحات:433

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : جمعه 27 بهمن 1396 زمان : 22:53 بازدید : 64 نویسنده : زهره

دانلودرمان جدید مرهم تنهایی

دانلودرمان مرهم تنهایی نوشته Nastaran hamzeh

کاربر انجمن رمان فوریو

 

خلاصه:

گلبرگ، زن مطلقه ای که با دخترش به تنهایی زندگی می کند. ماجرا از نقل مکان گلبرگ شروع می شود و تعویض مدرسه ی نوال. در پی این نقل مکان اتفاقاتی برای نوال میفتد که گلبرگ را وادار به پیگیری این اتفاقات می کند.

 

ژانر عاشقانه

 

تعدادصفحات:614

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 زمان : 11:33 بازدید : 96 نویسنده : زهره

دانلودرمان جدیدرقص پروانه ها

دانلودرمان جدیدرقص پروانه ها نوشته موناامین سرشت (مونا_67)

 

خلاصه:

ابریشم توانا، بعد از گذر از بحران از دست دادن مادرش که خیلی هم بهش وابسته بوده، به مردی علاقه مند میشه که نقطه ی گنگی توی گذشته اش وجود داره. باید دید ابریشم چه طور قراره با این مسئله رو به رو بشه.

بخشی از رمان:

آخرین خرما رو داخل ظرف چیدم و سلفون رو روش کشیدم. نگاهی هم به دیس حلوایی که با تمام

حس دلتنگی ام پخته بودم، انداختم. اولین سالی بود که مامان رو کنارم نداشتم. یک سال گذشته بود از

تمام اون روزهایی که حتی فکر کردن بهش هم حالم رو دوباره به هم می ریخت. با یادآوری

روزهایی که برام مثل عذابی دردناک گذشته بود، بؽض تلخم رو بلعیدم و به سمت اتاق رفتم.

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:527

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 زمان : 11:28 بازدید : 116 نویسنده : زهره

دانلودرمان جدیدتو رویای منی

دانلودرمان جدیدتو رویای منی نوشته موناامین سرشت (مونا_67)

 

خلاصه:

تا حالا شده یک شب خوابی عجیب و غیر معمولی ببینید؟ چه کار کردید؟ دنبال تعبیرش بودین یا از کنارش بی اهمیت رد شدید؟

حالا اگر اون خواب، با شکل های مختلف، شب های بعد هم تکرار بشه، باز هم از کنارش راحت رد میشید؟ 

اگه یه آدم خاص رو تو اون رویا ببینید و بعد از مدت ها به دیدنش عادت کنید چی؟

بیشتر توضیح ندم دیگه! هوم؟ ببینید البرز داستان با این وضعیت چه طور کنار اومد! اصلاً تونست کنار بیاد؟

 

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:215

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 زمان : 11:22 بازدید : 78 نویسنده : زهره

دانلودرمان قلب هاي شكسته

دانلودرمان قلب هاي شكسته نوشته مهين كيخسروي

خلاصه:

داستان درباره ی دختری به اسم شیرینه که در جشن عروسی دختر عمویش با سروش پسردایی دختر عمویش آشنا می شود.مادر سروش اصرار داره که سروش با دختر خاله اش ازدواج کند ولی سروش به او علاقه ای ندارد .بالاخره با پا فشاری های سروش مادرش تسلیم میشود و شیرین و سروش نامزد می شوند اما…….

بخشی از رمان:

اواخر ارديبهشت ماه بود،خورشيد براي رسيدن به وسط آسمان تقلا ميكرد و شيرين تقلاي خود را براي بيدار شدن.تا

اينكه بالاخره بر خواب چيره شد لحافش را كنار زد و كمي چشمهايش را ماليد،صداي مادر را شنيد كه ميگفت:

_شيرين!شيرين من دارم ميري بيمارستان،يكي از همكارام مرخصيه،ممكنه امروز دير بيايم با من كاري نداري؟

_نه مادر!فقط اينكه امروز ناهار چي درست كنم؟!

_هرچي كه خودت دوست داري...راستي فكرات و درمورد حسين هم بكن؛من رفتم خداحافظ.

حسين خواستگار شيرين بود كه پاش را توي يك كفش كرده بود و الا و بلا دختر خاله شيرين و ميخوام ولي ميمنت حاضر نبود دخترش را به اين زوديها به خانه بخت بفرستد ولي با اين حال هر خواستگاري كه براي دخترش مي آمد ازاو ميخواست كه خودش تصميم بگيرد.

 

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:282

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 زمان : 11:16 بازدید : 54 نویسنده : زهره

دانلودرمان جدیدویار

دانلودرمان جدیدویار نوشته دریا دلنواز

 

خلاصه:

درمورد زندگی دختری به اسم ساغره که دوتابرادربزرگترداره،پدرومادرمتعصبی داره،خودش دخترشیطون وکودک درون فعالی داره دوست وهمکاربرادرش ازش خواستگاری میکنه،عطایه پسرمذهبی امانه خشکه مقدس باقلبی مملو ازعشق ومهربونی باهم ازدواج میکنند و.....

 

مقدمه

- متولّد شُدم .

چند دقیقه پیش ... متولد شدم ... می دونم هیچ دیکتاتوری براش اهمیتی نداره که کیکِ تولّدِ من چقدر بزرگِ یا کوچکِ ...

می دونم هیچ باکره ای با تصورِ دردِ زایمانِ من درد نمیکشه.. حتی خیلی خوب می دونم آدم ها چقدر از درخت ها دور شدن تو این چند سال که من وارد دنیا شدم ...

می دونم هیچ کس تو ویِتنام به من فکر نکردهِ .. اما من به همه جنگ ها فکر کردم ...

من به همه ی اسکلت های آزمایشگاهی با دقت نگاه کردم ... حتی چند بار دستم و بُریدم و لذّت بردم ... من از درد کشیدت لذّت بردم ...

چند دقیقه پیش ... زمین سنگین تر شد ... به اندازه ی پاشنه ی 19 ساله ی همه کفش های زنونه ای که تا امروز ، به گودیِ کمــرم اضافه کردند ... !

 

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:922

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : شنبه 21 بهمن 1396 زمان : 23:6 بازدید : 126 نویسنده : زهره

دانلودرمان چشمهاي بارانی

دانلودرمان چشمهاي بارانی نوشته فهیمه سلیمانی

 

خلاصه:

داستان درباره ی دختری به اسم پونه هستش که  با مادر و خواهرش پامچال در فقر و نکبت زندگی میکند مادرش هر بار به امید یافتن پشتوانه محکم با مردی ازدواج میکند ولی هر بار با شکست مواجه میشود تا اینکه….

 

بخشی از رمان:

دختر درلباسی سرتاسر سفید روبروی پنجره ایستاد. آسمان هنوز روشن بود اما فضای داخل اتاق تاریک .ازتاریکی اتاق دلش گرفت. به دورتادور اتاق نگریست.چقدرخالی بود!آنقدرخالی وتاریک که باز دلش گرفت.

اشک درچشمانش حلقه زد. دوروزی بودکه دفترخاطراتش رو می خواند. ازهمان ابتدا تاهمین دیروز. خسته بود، آنقدرخسته بودکه دیگرسرش هم بر روی بدنش سنگینی می کرد. چندروزی بود که نخوابیده بودوچشمانش تاب مقاومت نداشتند وپلکهای سنگینش اصرار به پائین آمدن داشتند. دوست داشت برای همیشه چشمهایش را روی هم می گذاشت ودیگر هیچگاه آن را باز نمی کرد. باید به همه این سختیها وروزهای کسل کننده ویکنواخت پایان می داد. زندگی دیگر برایش ارزش ماندن نداشت . از کنار پنجره دورشد

 

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:608

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : شنبه 21 بهمن 1396 زمان : 22:46 بازدید : 90 نویسنده : زهره

دانلودرمان بر بال ققنوس

دانلودرمان بر بال ققنوس نوشته فخر السادات مهاجری (نیروانا)

 

خلاصه:

بخشی از رمان:

 

نسیم ملایم پاییزی در بین برگها می پیچید و تکانی محسوس به انها می داد. برگهای پاییزی مثل همیشه می دانستند که پاییز فصل رفتن است، فصل زرد، سرخ و قهوه ای شدن و افتادن از درختان است. آنها می دانستند که رفتن حکمی همگانی است و آنها در این طبیعت زیبا، سوار بر ارابه ی پاییز و بر جریان ملایم باد می رفتند که جای خود را در بهار بعد به برگهای تازه تر بسپارند.

روی زمین انباشته از این برگها بود و تو می دانستی هنگام سحر رفتگر پیر تمامی این برگها را از روی زمین خواهد رُفت. زیبا بودند و خشک. آنها تمامی شادابی و طراوت خود را به گذر زمان هدیه داده بودند.

 

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:209

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : شنبه 21 بهمن 1396 زمان : 22:37 بازدید : 74 نویسنده : زهره

دانلودرمان حسرت دیدار تو

دانلودرمان حسرت دیدار تو نوشته مریم جعفری

 

خلاصه:

 

سالار از زمانی که پانزده ساله بود و پدرش مرد، شد سرپرست مادر و خواهر و برادرش؛ ولی خواهرش در اثر بیماری و بی پولی خانواده فوت کرد و از ان زمان سالار به خودش قول داد که همه ی سعیشو برای راحتی مادر و برادرش که ده سال ازش کوچک تر بود بکنه. این قول پابرجا بود تا زمانی که با دختر نابینایی به نام کیمیا آشنا شد و هر دو برادر شدند عاشق کیمیا. حالا سالار مونده و قولش و ....

تو بزرگترين سوالي 

که امروز بي جوابست

مثل خورشيد مثل دريا

روشني وبا صراحت

تو صميميت آبي

براي شستن جراحت

 

تو را از صداي قلبم

لحظه به لحظه شنيدم

تو را حس کردم در نبضم 

من تو را نفس کشيدم 

غائب هميشه حاضر

تو را بايد از که پرسيد؟

تو را بايد با چه سنجيد؟

 

ژانر :عاشقانه

 

تعدادصفحات:312

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : شنبه 21 بهمن 1396 زمان : 22:28 بازدید : 66 نویسنده : زهره

دانلودرمان انتقام عشق

دانلودرمان انتقام عشق نوشته qazal33 کاربر انجمن ایران رمان برای 

موبایل ،کامپیوتر،آندروید،تبلت ،آیفون ،آیپد


بخشی از رمان :قصه ی من قصه ی مادر بزرگاس

یکی بود یکی نبود ! اونی که بود من بودم اونی که نبود تو بودی ...

24 سالمه

عروسی کردم فقط به خاطر پــول !

فقر فقر فقر .... لحظه لحظه های زندگیم پر شده بود از این کلمه ی چندش !

از عشقم جداش شدم فقط به خاط این کلمه که وبال گردم من و خونوادم بود !

مادرم نظافت چی بود پدرم کارگر !

همسر پولدارم فقط صرف زیباییم عاشقم شد تا من بدین وسیله این کلمه یی که 23 سال زندگیم رو نکبت کرده بود از بین ببرم .

وقتی شروع به نوشتن کردم عقد بودم میخواستم داستان زندگی و عشقم رو بگم که فرصت نشد. در این مدت اتفاقای زیادی افتاده توی این یه سال زندگیم جور دیگه ای ورق خورد ..

 

ژانر:عاشقانه

 

تعدادصفحات:90

 

 

 

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 زمان : 21:11 بازدید : 84 نویسنده : زهره

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1024
 • کل نظرات : 26
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 75
 • آی پی امروز : 66
 • آی پی دیروز : 272
 • بازدید امروز : 157
 • باردید دیروز : 732
 • گوگل امروز : 63
 • گوگل دیروز : 248
 • بازدید هفته : 1,899
 • بازدید ماه : 30,008
 • بازدید سال : 287,769
 • بازدید کلی : 1,825,953